Makijaż trwały   Korekta brodawek   O Nas   Kontakt
 
 
  Korekta brodawek sutkowych

Problemy związane z kształtem brodawek, bliznami, przebarwieniami, wielkością brodawek lub ich brakiem, nie dotyczą wyłącznie kobiet po mastektomii.

Jest to również problem wielu młodych matek, które po intensywnym okresie ciąży i karmienia miewają zniekształcone brodawki, oraz niektórych kobiet, które poddały się zabiegowi zmniejszenia piersi z przesunięciem brodawki.

Prawie wszystkim tym przypadkom można zaradzić, przeprowadzając zabieg pigmentacji otoczki brodawki lub wykonując (w przypadku braku brodawek) rekonstrukcję na zasadzie pigmentacji 3D. Zabieg polega na wprowadzeniu barwnika w skórę w taki sposób, by brodawka sutkowa łudząco przypominała prawdziwa wypukłą brodawkę.

Kolor wprowadzanego pigmentu dobierany jest do drugiej brodawki w przypadku jej posiadania, ale też można go zmienić na bardziej intensywny. Wszystko zależy od tego, jaki kolor będzie odpowiadał kobiecie. Taka sama procedura dotyczy Pań, które chcą tylko poprawić kształt i kolor brodawek sutkowych.

Zabieg przeprowadzany jest w skutecznym znieczuleniu, trwa od 1,5 -2 godzin.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne konsultacje.

Przykładowe zdjęcia dokonanych zabiegów:


Dokonujemy również korekty wklęsłych i płaskich brodawek sutkowych poprzez ich przekłucie i założenie kolczyków (piercing), które utrzymują wklęsłą brodawkę na wierzchu.

Polityka plików cookies